Savoir- vivre на співбесіді - WorkProfi - agencja pracy
Як швидко знайти роботу? Стратегія ефективних пошуків працевлаштування.
29 Червня 2023
Що таке coworking?
27 Липня 2023
Як швидко знайти роботу? Стратегія ефективних пошуків працевлаштування.
29 Червня 2023
Що таке coworking?
27 Липня 2023

Savoir- vivre на співбесіді

Savoir-vivre під час співбесіди включає в себе набір правил і норм поведінки, яких потрібно дотримуватись під час розмовного процесу. Вашій увазі кілька порад стосовно Savoir-vivre під час співбесіди:

  1. Підготуйтеся відповідно: Переглядаючи інформацію про компанію, а також посаду, на яку Ви претендуєте, Ви продемонструєте, що зацікавлені та віддані справі. Крім того, підготуйте відповіді на найпоширеніші запитання щодо працевлаштування, щоб Ви могли представити свої навички та досвід.

2. Пунктуальність: Вчасне Прибуття на співбесіду означає повагу до часу та зусиль інших. Намагайтесь бути пунктуальними і приходити на зустріч на декілька хвилин раніше.


3. Зовнішній вигляд: Одягайтесь відповідно до Вашої посади та корпоративної культури. Намагайтеся виглядати акуратно та професійно. Підтримуючи свій одяг та зовнішній вигляд чистими та охайними.


4. Привітання та поведінка: Увійшовши до приміщення, привітайтесь з рекрутером або з групою осіб які будть проводити співбесіду. Намагайтеся зберігати позитивний настрій і діяти професійно на протязі співбесіди. Уважно слухайте й відповідайте чітко та лаконічно.


5. Вербальне та невербальне спілкування: Говоріть чітко та впевнено, уникаючи непотрібних наповнювачів та сленгових виразів. Пам’ятайте про те, як Ви контролюєте мову тіла – підтримуйте зоровий контакт, не нахиляйтеся надто близько або надто далеко від столу. Демонструйте прихильність і зацікавленість своїми жестами та мімікою.


6. Повага до іншої сторони: Поважайте опонента розмови та його час, не перебивайте та не критикуйте. Ставте питання ввічливо та тактовно. Виявляйте співчуття та розуміння потреб компаніїї та посади.


7. Відповіді на запитання: Відповідайте на запитання конкретно, використовуючи приклади з попереднього досвіду, які демонструють Ваші навички та досягнення. Уникайте негативних розмов про попередніх роботодавців та колег.


8. Запитання про компанію та посаду: Підготуйте кілька запитань про компанію та посаду, які потрібні задати під час співбесіди. Це покаже Ваш інтерес та залученість до процесу рекрутації.


9. Прощання: В кінці розмови, подякуйте співрозмовнику за присвячений Вам час та висловіть готовність продовження співпраці. Якщо являється можливим, надішліть листа подяки після розмови, що може бути оцінено, як додатковий жест ввічливості.


Пам’ятайте, що savoir-vivre на співбесіді стосується поведінки та ставлеення, які сприяють професіоналізму, ввічливості та повазі до іншої сторони. Дотримання цих правил допоможе Вам справити позитивне враження та підвищить Ваші шанси на успіх під час процесу найму.

+48 576 566 821 (дзвінок безкоштовний)