Про нашу фірму

Хто ми?

WorkProfi – польська кадрова агенція. Протягом п’яти років ми успішно працевлаштовуемо громадян України, Білорусії, Вірменії та Молдови на території Польщі. 

Як ми працюємо?

Наша робота опирається на потребах ринку праці Польщі та фінансується роботодавцями. Таким чином, для своїх працівників всі послуги фірма WorkProfi надає абсолютно безкоштовно. Крім цього, україномовний координатор завжди допоможе розібратися в будь-яких складних ситуаціях, що виникають під час вашого працевлаштування у нас.

Жодних додаткових коштів!

Також, звертаємо Вашу увагу, що на відміну від агенції по працевлаштуванню, кадрова агенція повністю фінансується роботодавцями, і не знімає із зарплат своїх працівників жодних коштів. Таким чином, працюючи у нас, ви отримуєте таку ж зарплату, що і працівник, працевлаштований на підприємстві безпосередньо.

Ми постійно на зв’зку

Наша агенція постійно розвиваеться, веде відкриту соціальну політику, проводить безліч акцій для своїх працівників. Ми завжди раді вас бачити на наших сторінках facebook, instagram.

    Звʼяжись з нами!

    Залиши свої дані для зворотнього звʼязку


    Натискаючи на кнопку «Будь ласка, звʼяжіться зі мною», ви даєте згоду на обробку нами ваших персональних даних таких як імʼя, прізвище і номер телефону. Дані будуть оброблятись тільки з метою звʼязатись з вами і відповісти на ваші запитання, представити пропозицію. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в любий час.
    Адміністратором ваших персональних даних є товариство з обмеженою відповідальністью WORKPROFI KKTI POLSKA, зареєстроване за адресою ul. Broniewskiego 1B, 58-309 Wałbrzych, внесене до реєстру підприємців під номером KRS: 0000687885, NIP: 8862999218, REGON: 367857443. Більш детальну інформацію щодо обробки ваших персональних даних можна знайти в Політиці конфіденційності