Допомагаємо отримати карту побуту!
Іноземні мови, які варто знати
29 Березня 2024
Впровадження працівника
Чим є добрий процес впровадження і чому він важливий?
26 Квітня 2024
Іноземні мови, які варто знати
29 Березня 2024
Впровадження працівника
Чим є добрий процес впровадження і чому він важливий?
26 Квітня 2024

Допомагаємо отримати карту побуту!

Допомагаємо отримати карту побуту!

Ти щойно приїхав до Польщі? Обов’язково попіклуйся про свою легалізацію на терені Польщі – карту побуту!

Карта побуту є документ, який підтверджує законне перебування іноземця на території Польщі в певний період часу. Цей документ необхідний іноземцям, які мають намір перебувати в Польщі протягом тривалішого часу, ніж передбачено коросткостроковими візами, такими як туристична віза.
Чому легалізація перебування є важливою?

  1. Право на перебування та працю: Законне перебування дозволяє особі користуватися різними правами та послугами, такими як праця, доступ до системи охорони здоров’я, освіта для себе та своїх дітей, а також інші соціальні пільги.
  2. Уникнення правових наслідків: Особа, яка перебуває в Польщі нелегально, може стати об’єктом різних правових наслідків, таких як фінансові штрафи або навіть депортація.
  3. Особиста безпека: Мати законний статус перебування надає відчуття особистої безпеки. Особа, яка перебуває в країні законно, може вільно рухатися по її території без страху перед перевірками та наслідками, пов’язаними з відсутністю законного статусу.

Процедура отримання карти побуту в Польщі залежить від мети перебування та громадянства іноземця. Іноземці, які подають заявку на отримання дозвільної карти, повинні подати заяву в відповідний воєводський уряд або відділ справ іноземців, який відповідає за місце проживання заявника. Заявка на отримання карти побуту зазвичай вимагає надання документів, що підтверджують мету перебування, наприклад, трудову угоду або документи, які підтверджують навчання.

Після подання заявки та необхідних документів влада може провести співбесіду зі заявником та провести процедуру перевірки. Рішення про надання дозволу приймається не раніше, ніж через 1 місяць після подання заявки.


Легалізація перебування може бути ще простішою!


Ми розуміємо, що оформлення документів і процедура отримання такого дозволу може викликати багато труднощів і стресу, особливо для тих, хто перебуває в Польщі вперше або не знає польської мови. Тому ми надаємо повну підтримку у складанні необхідної документації. Вам потрібно лише мати при собі актуальний договір оренди, трудову угоду та паспорт.

Зв’яжіться з нами та скористайтеся перевагами легального перебування +48 570 935 868!

+48 576 566 821 (дзвінок безкоштовний)